BLOG

Protože čtení není nikdy dost. Rady, tipy a triky nejen o chatách. Čtěte náš inspirující blog, jistě zde naleznete cenné rady.

mobilní kontejnerová chata v kempu

Vysvobození z doby koronavirové: Vlastní chytrá chatka v přírodě

Víme, jak je složité vybrat vhodné místo, koupit pozemek, rozhodnout o typu chaty a vybavení. Dobrá zpráva je, že se nemusíte trápit tím, jaké zvolit materiály, od jakého výrobce si vybrat sanitární zařízení a od kterého udělat podlahu. Nový projekt Vyrabimechaty.cz prodává standardizované kontejnerové chatky, plně zařízené a vybavené pro rekreační život. Na vás bude jen se zabydlet […]

ČÍST DÁLE

Doba (po)koronavirová

Dnešní doba je doslova protkána negativními informacemi. Již téměř rok nás média neúnavně zásobují informacemi o koronaviru, násilí v Evropě i mimo ni, nekončících politických šarvátkách a na pozitivní informace již nezbývá čas. Je tedy na nás, abychom si našli světlý bod v šedém světě, kam bychom mohli utéct nejen v myšlenkách, ale také zregenerovat svou mysl a […]

ČÍST DÁLE

Mít chatu je trendy

Podstatná většina z nás žije v panelákovém městečku, ze kterého není úniku a zeleně, kolem našeho bydliště, je mnohdy jen pouhý zlomek.

ČÍST DÁLE

VIZE

Do roku 2022 chceme vyrábět nejvíce rekreačních objektů na trhu. Efektivní způsob sériové výroby zajistí kvalitní, cenově dostupné, designové, moderní, ekonomické a mobilní řešení pro váš volný čas. Naše chaty nevyžadují žádnou zbytečnou údržbu, takže ušetříte peníze, síly, ale hlavně čas, který můžete strávit se svými blízkými. Chaty nejsou určené pouze pro jednotlivce, chceme udávat trendy v moderním pronájmu objektů pro volný čas a rekreaci, kempech a podobných zařízeních. Právě takové rekreační objekty jsou efektivním nástrojem pro investory v oblasti krátkodobých pronájmů a turistiky.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

Napište nám pro více informací.

  Podmínky ochrany osobních údajů (číst)

  Souhlas s podmínkami ochrany osobních údajů. (Povinné)

  Souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

  KONTAKT

  JEDNATEL SPOLEČNOSTI

  Tomáš Litavský

   

  TELEFON

  +420 777 070 773

  E-MAIL

  litavsky@vyrabimechaty.cz

   

  ADRESA PROVOZOVNY

  ELETH company s.r.o.

  Sokolská 744, Osek 417 05