Češi povýšili trend chataření na novou úroveň a zajímají se o technologické vychytávky

Vybrat si vysněný pozemek a už za pár týdnů si užívat letní večery na terase s rodinou či sešlost s přáteli u dobré večeře. Připadá vám to jako sen? V dnešní době je to už realita, filozofií našeho projektu je právě zkracování cesty k prožitkům a zážitkům s těmi nejbližšími, a tak si opravdu svoji vysněnou rodinnou chatku můžete užívat za pár týdnů poté, co se vám v hlavě zrodí nápad. Moderní chatky jsou vybavené vším potřebným, jsou esteticky propracované a už v základu obsahují zabudované technologie pro vytvoření alternativního chytrého domova.

Česká republika patří k zemím s nejvyšší hustotou rekreačních objektů v Evropě. Tento pozůstatek socialismu, jak se říká, jsme si udrželi a zálibu v zvelebování svého alternativního doma v přírodě si hýčkáme. A nejen to, zdá se, že tento trend neustále pozvedáváme na vyšší a vyšší úroveň. I když je však v Česku rekreačních chatek nespočet, kdykoli se podobná lukrativní nemovitost objeví v nabídce realitní kanceláře, zpravidla se po ní hned zapráší. Celý proces hledání tak může být zdlouhavý a frustrující. 

Situace se dá elegantně vyřešit stavbou nových, modernějších chat na pozemku, který byl třeba v minulosti již dávno pro rekreaci používán. Lidé prahnou po něčem novém a neokoukaném, po něčem, co má šmrnc a noblesu. Tuto představu do puntíku splňují kontejnerové chatky, které vyrábíme ve dvou velikostech. Na investici do mobilních chat je navíc příhodná doba – poslední rok jsme kvůli pandemii Covidu byli připoutáni k našim domovům více než jindy a ti, kteří bydlí nevyhovujícím způsobem a nemají možnost rekreace a volnočasového vyžití, to velmi rychle pocítili.

I vstupní částka, kterou do nákupu kontejnerové chatky investujete, je mnohem nižší, než kdybyste ji investovali do koupi bytu. Ceny bytů totiž rapidně rostou a do budoucna tomu bude nejinak. Plně vybavená kontejnerová chata je vám k dispozici za polovinu částky, za kterou se dá na realitním trhu pořídit hezký byt. Velkou výhodou je také její mobilita. Výběrem vhodného místa vdechnete rekreačnímu životu ještě více individuality. A když vám chata na daném místě nebude vyhovovat, můžete si ji vzít s sebou a přemístit ji, kamkoliv chcete. 

Váš druhý chytrý domov

Cena chatky zahrnuje kuchyňskou linku včetně dřezu, pákovou baterii, sociální zařízení zahrnující toaletu, sprchový box, umyvadlo včetně skříňky a doplňků a kompletní LED světla. Samozřejmostí je elektrické topení, chytré ovládání topení a bojleru, pohybová čidla, multifunkční vypínače, miniserver, finální výmalba bílou barvou a podlahová krytina PVC s nášlapnou vrstvou určenou do komerčních prostor. Stran technologického vybavení spolupracujeme se špičkami v oboru, společností Loxone. Veškeré zařízení chaty můžete ovládat pomocí aplikace v telefonu. V základní verzi si tak na dálku jednoduše zatopíte nebo zapnete bojler, než dorazíte na chatu. Neexistuje v podstatě nic, co by se na chatě nedalo zautomatizovat nebo vzdáleně ovládat.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ZAUJALA VÁS
NAŠE NABÍDKA?

Napište nám pro více informací.

    Souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů. (Povinné)