RODINNÉ CHATY

CESTA K ZÁŽITKŮM

Vybrat si vysněný pozemek a pak během pár týdnů možnost užívat si grilování s rodinou nebo přáteli. Díky našim chatám vám zkracujeme cestu k prožitkům a zážitkům.

CHATA

NELLA 1+KK

CHATA

HANNA 2+KK

CHATA

HANNA DELUXE 2+KK

CHATA

JOLLA 2+KK

CHATA

JOLLA 3+KK

CHATA

HELLA 3+KK

V CENĚ CHATY JE ZAHRNUTO

Sociální zařízení: toaleta, sprchový box, umyvadlo vč. skříňky, všech doplňků a zrcadla. Kompletní osvětlení interiéru – LED světla. Chytré ovládání topení, boileru, lednice a osvětlení, multifunkční vypínače, možnost dalších ovládacích prvků, miniserver pro ovládání „chytré chaty“, kompletní elektroinstalace vč. vypínačů a zásuvek, pohybové čidlo, finální výmalba extrémně bílou barvou, podlahová krytina PVC s nášlapnou vrstvou určenou do komerčních prostor.

DOPLŇKOVÁ VÝBAVA CHATY

Není obsaženo v ceně chaty: Pomůžeme Vám s výběrem kuchyňské linky, venkovního osvětlení, topení, stínící techniky apod. Spolupracujeme pouze s ověřenými a kvalitními dodavateli.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ

Terasa s prkny WPC v odstínu objednané chaty, ocelový rošt pozinkovaný, rozměry:
5 x 2,5m – cena 90 900Kč s DPH;
7,5 x 2,5m – cena 119 000Kč s DPH;
11,5 x 2,5m – cena 174 900Kč s DPH.

ZÁKAZNÍK HRADÍ

Dopravu dle skutečných km a uložení chaty pomocí jeřábu

INFORMACE A TECHNICKÉ PARAMETRY

EXTERIÉR

INTERIÉR

PŘIPOJENÍ NA SÍTĚ

ULOŽENÍ

VIZE

Do roku 2022 chceme vyrábět nejvíce rekreačních objektů na trhu. Efektivní způsob sériové výroby zajistí kvalitní, cenově dostupné, designové, moderní, ekonomické a mobilní řešení pro váš volný čas. Naše chaty nevyžadují žádnou zbytečnou údržbu, takže ušetříte peníze, síly, ale hlavně čas, který můžete strávit se svými blízkými. Chaty nejsou určené pouze pro jednotlivce, chceme udávat trendy v moderním pronájmu objektů pro volný čas a rekreaci, kempech a podobných zařízeních. Právě takové rekreační objekty jsou efektivním nástrojem pro investory v oblasti krátkodobých pronájmů a turistiky.

ZAUJALA VÁS
NAŠE NABÍDKA?

Napište nám pro více informací.

    Souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů. (Povinné)