Vlastní chata za pár týdnů? Díky efektivním přestavbám lodních kontejnerů to je možné

Vlastnit chatu je pro většinu Čechů stejně důležité jako vlastnit byt či rodinný dům. Chata či chalupa je totiž pro mnohé symbolem klidu a odpočinku a poskytuje nám prostor, kam lze čas od času utéct od starostí všedních dnů. Po krátkém zkoumání realitních portálů ale není pro nikoho tajemstvím, že chaty jsou v dnešní době nedostatkovým zbožím. Buď nejsou na dobrém místě nebo nemají dostatečné vybavení nebo je jejich pořizovací cena až absurdně vysoká.

My se specializujeme výhradně na výrobu chat a rekreačních staveb pomocí přestavby lodních kontejnerů. Tento trend je v Čechách poměrně nový a neprozkoumaný, v ostatních zemích Evropy se však již nějakou dobu těší velké popularitě. Takto postavená chata přináší totiž hned několik benefitů.

Hlavními výhodami těchto chat jsou především rychlost přestavby a mobilita. Chaty je je možné je obývat celoročně a jsou stavěny s maximálním ohledem na kvalitu. Veškerý materiál je pečlivě vybírán a spolupracujeme s prověřenými dodavateli. Chata by měla sloužit svým obyvatelům, ne opačně.

Naše velmi úzká specializace, která nám dovoluje chaty dokončovat v tak krátkém termínu a přitom nijak neohrozit kvalitu. Výroba chat je naše jediné podnikání, a tak jsme schopni jednu chatu dokončit do tří týdnů. V praxi to funguje tak, že si zákazník vybere jeden ze dvou modelů, my se pustíme do práce a do tří týdnů je možné mít chatu na pozemku.

Převoz chaty probíhá kamionem a na pozemku se chata ukládá za pomocí jeřábu do předem připravených betonových patek. Pokud byste se však někdy rozhodli chatu prodat či přemístit na jiné místo, i to je díky celému konceptu možné.

Chatu můžete bez problému obývat celoročně a na zateplení poskytujeme záruku až 40 let. Chaty zateplujeme pomocí PUR pěny, což je v současnosti nejefektivnější způsob zateplení. Uvnitř chaty je poté i vata a všechna okna mají izolační trojskla. Najdete v ní ale i elektrické topení a krbová kamna včetně komínu. Celá stavba tak splňuje i ty nejnáročnější požadavky na zateplení a za pohodlné obývání i v zimě můžeme dát klidně ruku do ohně.

Dbáme na jednoduchý a elegantní design, který bez problému zapadne do jakékoli přírodní scenérie. Na chatě tak nejsou žádné rušivé prvky, vše spolu ladí a utváří jednoduchý a účelný design. Interiér je navrhován ve spolupráci s českou designérkou Anke Glut, která do něj vnáší prvky minimalismu a nezapomíná ani na praktičnost. Zároveň však máte prostor pro kreativitu a realizaci vlastních nápadů, neboť je interiér v bílých barvách.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ZAUJALA VÁS
NAŠE NABÍDKA?

Napište nám pro více informací.

    Souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů. (Povinné)